Resultater Månedens bilde 2018

September

34 bilder ble levert til Månedens bilde september 2018. Tema var «Stilleben». Vinner ble Mona Wisth med «Pears through a pinhole». 2. plass gikk til Liv Stadsøy med «Litt rødt» og Wenche Aune tok 3. plassen med sitt bilde «Nam nam».

Antatte
«Rips» – Harm Kroon
«Gul blomst» – Kari Stette
«Berries and Mushrooms» – Nina Tranø
«Silent mode» – Nina Tranø
«Echo of small feet» – Anne Katharine Dahl
«Nattbord» – Anne Katharine Dahl
«Egg» – Ommund Øgård
«Nonstop» – Eli Kristin Hårberg

Vi gratulerer vinnere og antatte!

 

April

39 bilder ble levert til Månedens bilde mars 2018. Tema var «Brytning», og innleveringen viste mange og gode tolkninger av temaet!

Vinner ble Mona Wisth med «Naturen våkner». 2. plass gikk til Linh Hoang med «Ray of light», mens Hilde Kjernli tok 3. plass med sin «Gråsisik».

Antatte
«Gjennomtrengning» – Jonas Hallberg Eggen
«Brytning i sort-hvitt» – Mona Wisth
«Is-diamant» – Harm Kroon
«Brytningstid» – Liv Stadsøy
«Å møte vårsola» – Eli Kristin Hårberg
«Double rainbow in Trondheim» – John Erik Setsaas
«Venabu» – Anne Katharine Dahl
«Bryting 2» – Ommund Øgård
«Landing at Schiphol» – John Erik Setsaas
«Lonely» – Harm Kroon

Vi gratulerer vinnere og antatte!

 

Mars

46 bilder ble levert til Månedens bilde mars 2018. Tema var «Monokrom – Fritt motiv». Vinner ble Linh Hoang med «Soul in Motion». 2. plass gikk til Jonas Hallberg Eggen med «Glød» og Ommund Øgård tok 3. plass med sitt bilde «Skjerpings».

Antatte
«Vippestjert» – Eli Kristin Hårberg
«Leaving her wings behind» – Anne Katharine Dahl
«Scared» – Ommund Øgård
«Hjemme» – Bodil Sørå
«Ved elvebredden» – Laila Midtgård Høyvik
«Is» – Gunnar Dahl
«Street food in Saigon» – Rolf Skog
«Stepping stones» – Gunnar Søreng
«Gammel jazzlegende» – Liv Stadsøy
«Padre Alphonso» – Laila Midtgård Høyvik

Vi gratulerer vinnere og antatte!

 

Februar

Månedens bilde i februar markerte oppstarten av bildetaking for vår jubileumsutstilling «Ka du itj veit«.  29 bilder ble levert, og tema var «Det ukjente Trondheim. Vinner ble Harm Kroon med «Klesbutikk», og Liv Stadsøy stakk av med både 2. og 3. plass med henholdsvis «Bakgård» og «Spiraler».

Antatte
«Backstreet», Nina Tranø
«Tharaldsveita», Gunnar Dahl
«Falck Musikk», Wenche Aune
«Trikkelinjer», Jan Frode Aase
«Jenta i vinduet», Wenche Aune
«Golden wall», Olaf Aune
«Ventende», Peter Opland

Vi gratulerer vinnere og antatte!