Medlemskap – nyttige lenker og info

Medlemskap

Her kan du lese mer om våre medlemskap og melde deg inn

Medlemsfordeler

Som medlem i Trondhjems Kameraklubb har du tilgang på:

  • EPSON 3880 printer (opp til A2 format) som kan benyttes av klubbens medlemmer til selvkost for blekk og papir. Klubben lagerfører A4 matt papir (Permajet). Betaling for bruk gjøres med Vipps. Andre papirtyper og størrelser må kjøpes inn av den enkelte. 
  • 2 stk Visatec studioblitser med noe utstyr. Utstyret ligger i hver sin gule koffert.
  • Spyder 3 Elite – Fargekallibrering for skjerm

Ta kontakt med teknisk komité for mer info og booking

Gjennom NSFF – Norsk selskap for fotografi kan du blant annet få:

  • Støtte og stipend til prosjekter
  • Gunstig kameraforsikring
  • Rabatt på programvare
  • Rabatt på kurs og workshops
  • Rabatt på bøker og magasiner
  • Rabatt på gjenoppretting av data

Se NSFF medlemsfordeler for oppdatert liste

Facebook-grupper

Medlemmenes interne facebook-gruppe for utveksling av informasjon, tips, råd og inspirasjon

Egen facebook-gruppe for å dele og kommentere bilder

Min side (NSFF)

Bildeinnlevering og konkurransedatabase, samt oversikt over oppnådde poeng, hederstegn og plaketter i nasjonale og internasjonale konkurranser *

Min side (Rubic)

Her kan du se medlemskort, få oversikt over betalinger og påmeldinger, og du kan endre dine personalia *

* Gi beskjed om du har problemer med å logge inn i Rubic, eller hvis det står at du ikke er medlem hos oss. Ikke meld deg inn på nytt! Det kan være du ved en feiltakelse har opprettet flere brukere/brukerkontoer på samme e-postadresse. De er det bare en av disse kontoene som vil være knyttet til medlemsskapet i TKK. Vi kan be Rubic om å rette opp i dette. Flere kontoer på samme adresse er en mulighet for bl.a. at barn i idrettslag skal kunne ha en egen bruker.