Månedens bilde juni 2015

Månedens bilde juni 2015 er i år som i fjor resultatene av fotomaraton arrangert i forkant av medlemsmøtet. I år ble det arrangert en fotomaraton med oppmøte ved Dokkhuset på Nedre Elvehavn i Trondheim.

Tema som deltakerne fikk utdelt ved oppmøte var «Skyggeside»

Vinner av Månedens bilde juni 2015 ble Ole Anders Kristiansen med «Vår frues gutter». Andreplassen gikk til Anne Katharine Dahl med «På velferdssamfunnets skyggeside», mens Hanne Siri Sund tok tredje plassen med bildet «På trass»

Det ble levert 17 bilder til konkurransen, som tradisjon tro, ble juryert på klubbens sommeravslutning. 6 bilder ble antatt eller bedre. Nedenfor er vinnerbildene, og lenke til Flickr-albumet med samtlige bilder fra konkurransen.

Vi gratulerer vinnere og antatte!

Antatte:

1. plass:  – Vår frues gutter – Ole Anders Kristiansen
2. plass:  – På velferdssamfunnets skyggeside – Anne Katharine Dahl
3. Plass:  – På trass – Hanne Siri Sund
Antatt 1 – På vei over – Ommund Øgård
Antatt 2 – Flott beliggenhet  – Eli Kristin Hårberg
Antatt 3 – Shadow Tulip – Gunnar Søreng

Flickr-album: Månedens bilde juni 2015.