Årets fotograf og Årets bilde 2018

Årets fotograf

Tittelen som «Årets fotograf» tildeles den av klubbens medlemmer som har det høyeste sammenlagtresultatet fra Månedens bilde og Melhuuskonkurransene gjennom inneværende kalenderår. Årets fotograf for 2018 er Linn Hoang, her representert med et av sine vinnerbilder – «Soul in motion».

7341-PRM-TKK-12640-Linh_Hoang-Soul_in_motion-161280

Linh Hoang – «Soul in motion»

Trondhjems kameraklubb gratulerer med en velfortjent tittel etter mange sterke resultater i 2018!

Årets bilde

Alle vinnerbilder fra «Månedens bilde»-konkurransene er kandidater for tittelen «Årets bilde». Avstemmingen og utnevnelsen gjøres hvert år på TKKs juleavslutning.

Avstemmingen av «Årets bilde» ble i år en nervepirrende triller med jevnt løp mellom et par av vinnerbildene fra årets «Månedens bilde»-konkurranser. Hans H. Bjørstads «Ghost» stakk til slutt av med den gjeve tittelen.

01_47-Ghosts-Hans_H_Bjorstad

Hans H. Bjørstad «Ghosts»

Trondhjems kameraklubb gratulerer med seieren!